Zapraszam do kontaktu
 781 293 901

Wygląd domu jest jedną z wizytówek każdego człowieka. I nie ma w tym przesady, ponieważ wystrój wnętrz, jak i otoczenie mówią co nieco o właścicielu oraz domownikach. Różnorodne dodatki umieszczane w przestrzeni domu opowiadają różne historie, przykuwają wzrok, zmuszają do dyskusji oraz przede wszystkim cieszą oczy i dają możliwość wyrażenia więcej ze swojej bogatej osobowości. W domu każdy element ma znaczenie i każdy można wykorzystać do wprowadzenia wyszukanej atmosfery. Przestrzeń dekoracyjnych oraz praktycznych dodatków nie musi więc zawężać się do pozbawionych oryginalności przedmiotów, dostępnych w wielu sklepach. Unikalne dodatki same bronią się swoją jakością i prezencją, a na zastosowaniu designerskich elementów wykończeniowych można tylko zyskać.

Kowalstwo artystyczne - Balustrady
Balustrady: Profesjonalne kowalstwo artystyczne

Kowalstwo artystyczne – balustrady

Balustrady zewnętrzne oraz wewnętrzne przy schodach wydawać się mogą elementem, z którym pod względem prezencji zbyt wiele zrobić nie można. Wiele osób pomija je więc w swoich remontowych lub modernizacyjnych planach, na własną szkodę. Balustrady to dopełnienie, które kowalstwo artystyczne potrafi szybko przekształcić w prawdziwe dzieła sztuki przykuwające wzrok swą wyszukaną estetyką. Secesyjne motywy w wykończeniu balustrad są powszechnie stosowanym zabiegiem. Powszechnie nie oznacza to jednak, że są nudne i powtarzalnie. Kowalstwo artystyczne przekształca balustrady w oryginalne dzieła sztuki, których próżno szukać w sklepowych magazynach.

Własna wizja, własny pomysł

W ofercie naszej firmy można znaleźć gotowe balustrady, jednak nowocześni klienci często mają bardzo specyficzne wizje wykończeniowe. Nawet najlepszy projekt kowala może nie wpasować się w gust klienta, w końcu dom to, jak wyżej wspomniano, wizytówka oraz wyrażenie osobowości właściciela. Kowalstwo artystyczne wyciąga rękę w stronę indywidualnych potrzeb – zaprojektowanie samodzielnie balustrady lub innych mniejszych dodatków jest jak najbardziej możliwe. W rezultacie uzyskuje się coś, co jest prawdziwie „nasze” i pełniej odzwierciedla indywidualizm właściciela.

Kowalstwo artystyczne – balustrady i nie tylko

Balustrady są jednymi z podstawowych elementów oferty większości zakładów kowalskich. Jednak zakres rozwiązań, jakie oferuje ta branża, jest znacznie szerszy. Wysokiej jakości, trwałe dodatki wykończeniowe są wręcz na wyciągnięcie ręki. Będą one przykuwać wzrok i nadadzą przestrzeni oryginalnego oraz wyszukanego, wizualnego pazura. Planując przeprowadzenie prac remontowych, nie warto więc zapominać o balustradach. Wykonujemy balustrady zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, projekty uniwersalne, jak i spersonalizowane.

Czytaj więcej o:

 

Sprawdź nasze realizacje